info het

19. července 2007 v 19:26 |  Info o povídkách
1. Těhotenství
Páry: HG/SS
Žánr: romantika
Kategorie: het
Přístupnost: 15+
Varování: žádné
Stručný obsah: Severus nestihl zachránit Hermionu před znásilnění,proto se také o ní musí postarat když se zjistí že Hermiona je těhotná a to dítě si chce nechat....Po porodu je Hermiona velice zesláblá proto taky musí Severus pečovat o ní a o dítě.Hermiona,ale bude postupně nabívat na síle a to bude znamenat,že ho vlastně nebude potřebovat.Severus si nazačátku myslel,že bude jednoduché přestat pečovat o její dcerku jenže ta malá mu přirostla k srdci a né jenom ta malá.....
Připravuji:
2.Bokovka k dobru
Páry: HG/SS
Žánr: romantika
Kategorie: het
Přístupnost: 15+
Varování: Styk profesora a jeho studentky
Stručný osah: Hermiona dělá přímačky na léčitelku a musí odevzdat složitý lektvar,jednou v noci ji zburcuje její profesor který má nastarosti její připravu.Když Hermionu doprovází do společenské místnosti přistihnou vášnivě milující se pár,když Hermiona zjistí kdo je ta dvojice roztoči se ji hlava a rychle uteče na školní pozemky...............Hermiona se pořád trápí a ptá se sama sebe jak ji to mohl udělat jediné útočiště našla ve studeném sklepení kde zjišťuje že obáváný profesor lektvarů je vlastně taky člověk.
3.Tajemná svědkyně
Páry: HG/SS
Žánr: romantika,humor
Kategorie: het
Přístupnost: 15+
Varování: styk profesora a ajeho studentky
Stručný obsah: Hermiona jde za svědka své nejlepší kamarádce,která bude mít svatbu v Bradavicích.Hermiona,ale nechce aby se kdokoli dozvěděl,že je její svědkyně a hlavně to platilo prosvědka ženicha kterým nebyl nikdo jiný než Severus Snape.Co se však stane,když se Hermiona přemění v neodolatelnou krásku a svůj obličej schová za škrabošku?
4.Lektvar lásky
Páry: HG/SS
Žánr: romantika,humor
Kategorie: het
Přístupnost: 15+
Varování: styk profesora a ajeho studentky
Stručný obsah: Zrovna končí hodina lektvarů sedmého ročníku a dokončují silný lektvar lásky.Hermiona ho připravila bez chyby akorát ji tam spadl jeden vlas nebude,ale jediný co tam spadne když se profesor sklání aby ho ohodnotil a s úšklebkem jí oznámí,že si ho na ní vyzkouší spadne i jeho vlas do bublajícího lektvaru.Hermiona svůj lektvar uvařila skvěle,proto se nemusela bát otravy,ale doufala,že neprozradí,že už hodnou dobu miluje Rona.Překvapí jí však skutečnost,že nemiluje Rona,ale Snapea.Náhle Severus vykáže všechny z učebny a Hermioně nedá ani protijed,protože ho k sobě volá pán zla,když se vrátí potřebuje se napít posilovacího lektvaru nedopatřením z únavy si ani nevšimne,že nesáhl po posilovacím lektvaru nýbrž po lektvaru lásky od Hermiony.Zahoří po ní vášnivou touhou.I když oba se dopídí že za to může ten lektvar nechápou co dokážou jen dva vlasi a nebo tato láska už byla od věká a potřebovala jen protlačit na povrch?
5.Kde to jsme?
Páry: HG/SS
Žánr: romantika,humor
Kategorie: het
Přístupnost: 15+
Varování: styk profesora a jeho studentky
Stručný obsah: Hermiona a Severus jdou po chodbě a oba jsou příliš zaměstnaní svými mýšlenkami aby si jeden druhého všiml.Vrází tedy do sebe a zamotají se do Severusova obraceče času který je zavede do doby kdy kouzelníci se upalovali a v anglii vládla šlechta a že Seveus má v této době čtyři dcery a Hermiona je jejich.....
Inspirovala jsem se od spisovatelky Arnette Lambové takže vedlejší jména budou od ní.....
6.ON nebo ON?
Páry: AUTP-Tamara/SS ? Tamara/HP
Žánr: romantika,humor
Kategorie: het
Přístupnost: 15+
Varování: erotické scény
Stručný obsah: Tamara je studentkou Kruvaluale musí přejít do Bradavic.Do Kruvalu se,ale do prvního ročníku nastupuje až v patnácti. Tamara si potebuje dostudovat poslední ročník což znamená,že bude studovat společně s Harrym,Ronem a Hermionou.Harrymu se Tamara začne líbit dává jí to značně na jevo jenže jí je dvacetjedna a jemu sedmnáct.Harry,ale není jediný kdo o ní usiluje...Tamara je zoufála oba muže má ráda,ale koho víc?Harryho nebo Severuse?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 tabby tabby | Web | 21. července 2007 v 15:02 | Reagovat

Ty jo to je paradní uz se jich nemuzu dockat

2 Lucy Lucy | 20. května 2010 v 18:26 | Reagovat

Ta povídka "Tajemná svědkyně" mi svým obsahem připomíná jednu knihu od Julie Quinnové. Jak jen může být marné pokoušet se v davu najít dívku se škraboškou a nevidět, že stojí přímo vedle vás... :)

3 ACeallellfremo ACeallellfremo | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 16:05 | Reagovat

First things first, you should set a hard and fast target date because you are going to completely quit, such as 2-3 weeks from now.  Core maca in the supplier energetix is definitely an herb that tests quite nicely for several males.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama